logo

  ❤️ Zbritja Javore

  Mashkuj
  Parfum
  100ml

  Përjetoni joshjen gjallëruese të Pacific Blue, një aromë magjepsëse për meshkuj nga shtëpia e nderuar e dizajnit të Sergio Tacchini. E lançuar në vitin 2022, kjo aromë ujore prej druri është një përzierje freskuese e elementeve më të mira të natyrës, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për njeriun aventurier dhe modern.

  Udhëtimi i kësaj parfume fillon me notat e sipërme të Bergamotit të gjallë, portokallit të gjelbër Mandarin të shijshëm dhe notave freskuese marine. Ky kombinim joshës prezanton një atmosferë të freskët, ngritëse që tërheq menjëherë vëmendjen. Notat e zemrës së selvisë, livandës qetësuese dhe zambakut delikat të luginës sjellin një efekt të qetë dhe qetësues.